رای به سایت :
1170
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کربلا
جمعه 28 دي 1397 -
حلول سال نو و 1395 را به تمامی مردم و بسیجیان تبریک گفت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کربلا صبح امروز در پیامی :

حلول سال نو و 1395 را به تمامی مردم و بسیجیان تبریک گفت

سرهنگ پاسدار علیرضا تیموری صبح امروز در پیامی حلول سال نو که به سال(اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل) نامگذاری شده بود را به فرمانده کل قوا ، تمامی مردم و بسیجیان تبریک گفت.
calendar
تاریخ : 1395/01/01 - 17:13
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کربلا، سرهنگ پاسدارعلیرضا تیموری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کربلا صبح امروز طی پیامی حلول سال نو را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال. حول حالنا الی احسن الحال.

سال 1394 با تمام فراز و نشیب‌ها و تلخی‌ها و شیرینی‌هایش در عبور قهری زمان به تاریخ پیوست، اما بر اساس تعالیم قرآن کریم نگاه به گذشته برای ساختن آینده امری عالمانه و پسندیده است. پس با تمام وجود ارج می‌نهیم، همه کسانی را که با ایمان و خلوص برای تعالی و پیشرفت و اقتدار کشور عزیزمان ایران مخصوصا بسیجیان مجاهدانه تلاش نموده‌اند؛ به ویژه شهدای والامقام دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام.

ناحیه مقاومت بسیج کربلا افتخار دارد با الهام از تعالیم مکتبی و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که سال 1395 را به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شد و با بهره‌گیری هوشمندانه و هدایت امام زمان (عج) بتوانیم درمسیر اقتصاد مقاومتی به درستی حرکت و اقدام کنیم.

بنده حلول سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت را به مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و ملت شریف ایران اسلامی مخصوصا بسیجیان گرانقدرتبریک می‌گویم و امیدوارم بهار طبیعت با بهار جانها همراه شود و سالی سرشار از معنویت، موفقیت و عزت پیش روی ایران اسلامی و مردم سرافراز میهن باشد.

1395/1/1


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 2954مطالب مرتبط