رای به سایت :
1172
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کربلا
جمعه 30 فروردين 1398 -
راهپیمایی پرشور مردم تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس
با حضور بسیجیان ناحیه کربلا

راهپیمایی پرشور مردم تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس

مراسم راهپیمایی «روز جهانی قدس» در سی‌ونهمین سال حمایت ازآرمان فلسطین، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹ هجری قمری، جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ با حضور پرشور و گسترده مردم در تهران برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/19 - 21:36
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج کربلا ؛ راهپیمایی پرشکوه و گسترده روز جهانی قدس با حضور پرشکوه و گسترده مردم روزه دار ایران اسلامی همزمان با۹۰۰ شهر ایران اسلامی برگزار شد.

هزاران نفر از مردم  روزه دار تهران با در دست داشتن پرچم های «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» با سیاست های رژیم اشغالگر قدس در منطقه مخالفت کردند و خواستار نابودی رژیم صهیونیستی شدند.

بنا بر اعلام ستاد انتفاضه و قدس، راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران و ۹۰۰ شهر کشور برگزار شد و از ۵ هزار و ۳۰۰ خبرنگار، عکاس و تصویربردار حاضر در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال، ۱۶۰ نفر از رسانه‌های خارجی در این مراسم حاضر شدند تا شاهد و منعکس کننده شراره‌های خشم امت اسلامی از انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف در هفتادمین سال تاسیس این رژیم نامشروع باشند.

راهپیمایی قدس ۹۷ در تهران از ده مسجد به سمت دانشگاه تهران و میدان انقلاب برگزار شد.

در طول مسیر راهپیمایی بیش از ۵۰ غرفه فرهنگی و نمایشگاهی به تشریح جنایات رژیم صهیونیستی و موارد مظلومیت فلسطین پرداختند.

راهپیمایی امسال با شعار «روز جهانی قدس، پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت» در بیش از ۹۰۰ شهر کشور برگزار شد.

ضمن حضور مسئولین کشوری و لشگری ، بسیجیان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج کربلا با حضوری منسجم و پرشور در این راهپیمایی ، حمایت خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد زدند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16093مطالب مرتبط