رای به سایت :
2099
محبوب
حوزه 154 موحدین
ناحیه مقاومت بسیج کربلا
دوشنبه 05 فروردين 1398 -
فتنه گری غربگراها برای تفرقه بین ایران وعراق ادامه دارد
فتنه گری غربگراها برای تفرقه بین ایران وعراق ادامه دارد

پس از «شرق» و "خراسان"، این بارروزنامه «ایران» به شکاف انداختن میان مردم ایران و عراق اقدام کرد / چرا دولت از «اربعین» میترسد؟!
calendar
تاریخ : 1397/06/12 - 16:41
8
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 154 موحدین  ناحیه مقاومت بسیج کربلا،

فتنه گری غربگراها برای تفرقه بین ایران وعراق ادامه دارد

پس از «شرق» و "خراسان"، روزنامه «ایران» به شکاف انداختن میان مردم ایران و عراق اقدام کرد / چرا دولت از «اربعین» میترسد؟!

روزنامه «ایران»، ارگان رسمی دولت در گزارشی زائران عراقی را متهم کرد که برای خرید به ایران سفر میکنند! این روزنامه در یادداشتی علت سفر عراقی ها را جمع آوری اقلام اساسی از سطح کشور اعلام کرد!

این روزنامه در  یادداشتی درباره زائران عراقی نوشت:«اخباری از گوشه و کنار ایران منتشر می‌شود و حکایت از ورود گردشگرانی دارد که از طریق مرزهای زمینی وارد می‌شوند و به جمع‌آوری مواد خوراکی و اقلام اساسی مشغولند و در این بین هیچ اثری از رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار نیست؛ گردشگرانی که بواسطه کاهش برابری ریال ایران در برابر ارزهای خارجی بسیار راحت و بدون هزینه زیاد وارد ایران شده و به خرید کالاهای اساسی و اقلام یارانه‌ای مشغولند

این نشان میدهد که پس از ناکامی روزنامه شرق و واکنش افکار عمومی به طرح مسائل زرد درخصوص زائران عراقی، روزنامه رسمی دولت در آستانه ماه محرم و سفر زائران ایرانی جهت زیارت اربعین به دنبال ایجاد فضای منفی در افکار عمومی است.

دولتی که با شعار افزایش توریسم به کاسبی رای مردم پرداخت،با طرح گزارش های این دستی نشان میدهد که از «اربعین» و اجتماع عظیم آن واهمه دارد. به راستی علت این ترس چیست؟!

اگر دستگاه های رسمی و مسئول با فتنه گری این جریان وابسته به غرب مقابله نکنند باید منتظر اقدام انقلابی جوانان انقلابی برای زدن ریشه فتنه گران باشند


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4416


tags
   خبر قسم        گرافیک قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 154 موحدین        منطقه 4        محله تهرانپارس شرقی        ایران        عراق        اربعین        دولت        فتنه گری    

مطالب مرتبط