رای به سایت :
88
محبوب
حوزه 155 ثامن الائمه (ع)
ناحیه مقاومت بسیج کربلا
چهارشنبه 27 دي 1396 -
سخنرانی سردار صدرالحسینی در مراسم  پاسداشت 9 دی
سخنرانی سردار صدرالحسینی در مراسم پاسداشت 9 دی

نشست سیاسی بسیجیان و پاسداران ناحیه کربلا بمناسبت پاسداشت 9 دی با حضور فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه و سخنرانی سردار دکتر صدرالحسینی برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/07 - 11:29
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از روابط عمومی حوزه 155 ثامن الائمه (ع)  ناحیه مقاومت بسیج کربلا، سردار دکتر صدرالحسینی در نشست سیاسی کارکنان ناحیه کربلا اذعان داشت : روز 9 دی روز بصیرت است اما بصیرت از آن روز آغاز نشد ، اگر بصیرت ملت و توجه به شاخصه های رهبری از 9دی آغاز شده بود موضوع بازگشت به حقیقت ها و واقعیت ها باید از 9دی شروع می شد اما 9دی فقط روز پایان غائله و فتنه 88 بود .

وی در ادامه افزود : موضوع انتخابات 88 افتخاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود اما بدلیل به وقوع پیوستن فتنه متأسفانه این افتخار بزرگ یعنی "حضور 85/. مردم در انتخابات 88" در حاله ای از ابهام رفته است ، حضوری که می توانست در صورت عدم بروز فتنه و در صورت وجود بصیرت در سران فتنه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را در داخل وخارج افزایش بدهد.

وی تصریح کرد : ما برای نخستین بار در انتخابات 88 تجربه مناظره کاندیداها که رو در رو و به طور مستقیم از صدا وسیما پخش می شد را کسب کردیم در صورتی که دولت آمریکا پس از گذشت صد سال از انجام نخستین انتخابات توانستند مناظره ای از شبکه های کابلی و پولی پخش کنند.

سردار صدرالحسینی در ادامه گفت : مردم شریف ایران اسلامی ما به چنان بصیرتی رسیده بودند که می توانستند مناظره ها را مشاهده و به درستی تحلیل و قضاوت کنند اما متأسفانه بعضی از کسانی که منسوب به انقلاب و امام راحل بودند پس از سال ها چهره واقعی خودشان را نشان دادند و با کمک برخی احزاب مانند نهضت آزادی وارد عرصه شدند تا پس از گذشت سی سال از انقلاب اَنگ تقلب به نظام مقدس جمهوری اسلامی بزنند و با استفاده از تجربیات کودتاهای مخملی که در 13 کشور انجام شده بود و در 9 کشور مؤفقیت آمیز بود این توطئه را به ثمر رسانند .

دکتر صدرالحسینی عنوان کرد : فتنه گران طوری در خیابان ها و پلاکاردها نشان می دادند که سران فتنه پیروزان حتمی انتخابات جلوه کنند تا حدی که میرحسین موسوی قبل از اعلام نتایج انتخابات در شبکه   BBCموفقیت خود را اعلام کرد و از مردم خواست که روز بعد برای جشن و پایکوبی به خیابانها بریزند و این آغاز آشوب و فتنه بود که باعث به شهادت رسیدن تعدا کثیری از بسیجیان و نیروهای انقلابی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه فتنه گران باعث توقف شرایط اقتصادی کشور و ناامیدی جوانان و افزایش مهاجرت نخبگان به خارج از کشور و توهین به قرآن ، نهج البلاغه ، شهدا ، اصل ولایت فقیه و آتش زدن مساجد و هجوم به دسته های عزاداری شدند ، گفت : برخی ها می گویند چرا سران فتنه در حصر به سر می برند در حالی که اگر طبق قوانین اسلامی با آنها برخورد می شد نتیجه اش چیز دیگری بود اما لطف و بزرگواری رهبر معظم انقلاب بود که  الان یاغیان در حصر به سر می برند.

در انتها سردار دکتر صدرالحسینی در تکمیل بیانات خود افزود : این لطف تدابیر و رهنمودهای رهبر فقیه و عظیم الشأن انقلاب و روحیه عاشورایی و انقلابی مردم بود که آتش فتنه را خاموش کرد.

 

فرامرز بابازاده/خبرنگار خبرگزاری بسیج/ناحیه کربلا

 


انتهای پیام /مطالب مرتبط