رای به سایت :
40
محبوب
حوزه 156 شافعین
ناحیه مقاومت بسیج کربلا
سه شنبه 30 بهمن 1397 -
مصاحبه با مدال آوران بسیجی
مصاحبه با مدال آوران بسیجی

مصاحبه با مدال آورکاراته نوجوان بسیجی خواهرمهدیه اسدی
calendar
تاریخ : 1394/04/01 - 13:31
2
محبوب  
رای به خبر :

میشه خودتون رو معرفی کنید:

اینجانب مهدیه اسدی 13 ساله که از سن هفت سالگی در رشته کاراته سبک "کیوکوشین" فعالیت دارم.

چطور شد که به این رشته روی آوردید؟

کسی که باعث شد من به این رشته علاقه مند شوم پدرم بود ایشان دوست داشتند من در اوقات فراغت در کلاسهای کاراته نام نویسی کنم و علاقه من به این رشته در همین کلاسها آغاز شد تا جایی که دیگر نمی توانم این ورزش را حتی برای مدتی کنار بگذارم وبه همین دلیل از پدرم که استعداد مرا در این زمینه شکوفا کرد بسیار سپاسگزارم.

تا به حال چه مدال هایی در رشته کاراته کسب کرده اید؟

در حدود 6 سال فعالیتم دراین رشته مجموعا 17 مدال به ترتیب 6 طلا, 5 نقره و 6 برنز در مسابقات مختلف کسب کرده ام.همچنین حکم مربی گری توجیحی کاراته سبک کیوکوشین را دریافت نمودم و هم اکنون دارای "دان 2 "این رشته می باشم.

چطور با بسیج آشنا شدید و چه فعالیت هایی  انجام می دهید؟

من از دوم دبستان همراه مادرم در جلسات شامگاه پایگاه بسیج محله مان شرکت می کردم به مرور زمان با عضویت در بسیج در کلاس های آموزش احکام, اردوهای سیاحتی-زیارتی و جشن های مذهبی که برگزار می شد حضور پیدا کردم  در آنجا با دوستان بسیاری آشنا شدم و روحیه ی شادابی و نشاط در من دو چندان شد.چرا که دوستان بسیجی ام همیشه مشوق من در مسابقات بودند.

برای آینده تان چه برنامه های در نظر دارید؟

در کنار درس خواندن همچنان به رشته کاراته بصورت تخصصی ادامه خواهم داد تا بتوانم به یاری خدا  در مسابقات کشوری نیز مدال آور باشم و در مسابقات جام جهانی برای کشورم افتخار کسب کنم ودر نهایت به عنوان یک مربی به کشورم خدمت نمایم...                                                                         با آرزوی موفقیت برای تمام نوجوانان بسیجی کشورمان

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9729مطالب مرتبط