پایگاه مقاومت بسیج شهید ضرغامی
 
جمعه 28 دي 1397 -

رای به سایت :
65
محبوب
صفحه نخست ›› انتظامی و قضائی ›› حوزه 153 عاشورا ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید ضرغامی
0
محبوب  
رای به خبر :
 نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی پایان یافت
نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی پایان یافت

دومین نمایشگاه دستاوردهای پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی روز 25 اردیبهشت در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما به کار خود پایان داد.
calendar
تاریخ : 1397/02/26 - 20:16

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید ضرغامی  حوزه 153 عاشورا  ناحیه مقاومت بسیج کربلا،

 

نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی پایان یافتبه گزارش گروه اجتماعی پایگاه شهید ضرغامی؛ دومین نمایشگاه دستاوردهای پیشگیری و مقابله با جعل اسناد رسمی روز 25 اردیبهشت سال 1397 در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما به کار خود پایان داد.

معرفی اسناد پایه و اسناد سازمان‌ها به لحاظ فیزیکی و نرم افزاری، معرفی موارد مهم و موضوعات جعل شده در سازمان‌ها، نهادها و وزارتخانه‌ها با ذکر دلایل، معرفی برنامه‌های اجراشده در دستگاه‌ها برای پیشگیری و مقابله با جعل، ارائه مقالات علمی و برگزاری جلسات سخنرانی، ارائه تجربیات دستگاه‌ها ‌در عبور از معضل جعل و تشریح مشکلات موجود در دستگاه‌ها و ارائه پیشنهادها و راهکارهای تعاملی بین دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با جعل اسناد و مدارک از مهمترین محمرها در این همایش بود.

تعداد غرفه های نمایشگاه نسبت به سال گذشته رشد نسبتا زیادی داشته و به طور متوسط 5 هزار نفر در روز از این نمایشگاه بازدید کردند.

بنابر این گزارش،7 نشست و سخنرانی نیز در این دوره از نمایشگاه انجام شد که از جمله در روز سوم همایش، محمدرضا علیان مدیرکل امور حقوقی، مجلس و استانهای سازمان در خصوص نقش سازمان ثبت احوال در پیشگیری از جعل اسناد و گذر از سبک سنتی به سبک نوین سخنرانی سخنرانی داشت.

شایان ذکر است سازمان ثبت احوال کشور نیز به عنوان سازمانی حاکمیتی که وظیفه اتقان اسناد هویتی هم میهنان را برعهده دارد در دومین نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد شرکت کرده که غرفه این سازمان از سوی بازدیدکنندگان مورد استقبال مناسبی قرار گرفت.

 

خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه شهید ضرغامی

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19619مطالب مرتبط