پایگاه مقاومت بسیج شهید ضرغامی
 
دوشنبه 29 بهمن 1397 -

رای به سایت :
65
محبوب
صفحه نخست ›› پژوهشی ›› حوزه 153 عاشورا ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید ضرغامی
2
محبوب  
رای به خبر :
ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت سال ۹۷ آغاز شد
طی اطلاعیه سازمان سنجش؛

ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت سال ۹۷ آغاز شد

ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت برای داوطلبان شرکت در این آزمون از امروز (یکشنبه ۸ مهرماه) از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد
calendar
تاریخ : 1397/07/08 - 17:28

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید ضرغامی  حوزه 153 عاشورا  ناحیه مقاومت بسیج کربلا،

به گزارش پایگاه شهید ضرغامی زمان ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۷ برای داوطلبان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد؛ داوطلبان باید اطلاعیه ثبت نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند و باید حتما شرایط مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند.
 
داوطلبان بایستی سریال ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت سال 1397 به مبلغ 950/000 ریال معادل نود و پنج هزار تومان را از طریق سایت سازمان سنجش خریداری نمایند.

داوطلبان قبل از انتخاب کانون محل کارآموزی و اشتغال خود حتما به آگهی اختصاصی کانون‌ها، مندرج در سایت اختصاصی آنها مراجعه نمایند و از شرایط پیش بینی شده در هر کانون آگاه شوند زیرا با توجه به مستقل بودن کانون‌ها و ویژگی‌های اقلیمی و اجتماعی آنها شرایط اختصاصی اعلامی هر کانون برای داوطلبان ورود به آن لازم الاتباع است.
 
چاپ (پرینت) اسکن مدارک ارسالی توسط داوطلب به همراه پرینت تقاضا نامه ثبت نام پس از پایان ثبت نام واخذ کدرهگیری الزامی است و داوطلب می بایست در صورت قبولی مدارک ارسالی و تقاضا نامه ثبت نام به کانون متبوع به همراه سایر مدارک تسلیم نماید.
 
 
پایگاه شهید ضرغامی


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19619مطالب مرتبط